×
Ürünler Sepete Eklendi
Çağrı Merkezi+90 533 405 93 91
- 0

Hakkımızda

Vitaminhani Marka Vizyonu

Herkesi, kişisel bakım, gıda takviyesi ve dermokozmetik/kozmetik ürün dünyasının sunduğu zenginlikleri daha kolay ve daha nitelikli bir şekilde keşfetmeyi, bu keşfin keyfini çıkarmaya teşvik eden, böylece insan hayatının her anını sağlıklı kılmaya çalışan bir dünya sunmak.

Vitaminhani Marka Misyonu

Vitaminhani geniş ürün yelpazesi ve hizmet anlayışı ile her müşterine; kişisel bakım, gıda takviyesi ve dermokozmetik/kozmetik ürünlerine ulaşmanın kolaylığını her zaman ve her yerde yaşatır.

Vitaminhani Tarihçe

Ella Farma İlaç Ticaret Limited Şirketi’ nin sanal mağazası olan Vitaminhani (Ellavitamin), 2005 yılında kurulan Ella Farma İlaç Ticaret Limited Şirketi’ nin şirket kurulduğundan itibaren projesi hazırlanmış olup 2012 yılının Mayıs ayında (Ellavitamin / Vitaminhani) faaliyete geçirilmiştir.

Vitaminhani (Ellavitamin) sağlık, medikal, kişisel bakım ve dermokozmetik/kozmetik alanında geniş ürün yelpazesi ile hizmet etmektedir. Vitaminhani (Ellavitamin) Sağlıklı Yaşam ve Kişisel Bakım noktasında insanlara farklı seçenekler sunmaktadır.

Vitaminhani (Ellavitamin) Ürün Seçimi ve Ürün Özellikleri: Sektörde bulunan ilgili mercilerden ruhsatlı/onaylı ürünlerdir. Bu bağlamda Vitaminhani (Ellavitamin)’ da güvenilmeyen ve kaynağı belli olmayan ürünlere yer verilmemektedir.

Vitaminhani (Ellavitamin) olarak: Siz değerli müşterilerimizin telefon trafiğine takılma, bekletme veya ulaşamama gibi durumları yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Telefonla aradığınızda karşınızda uzman personelimizi göreceksiniz. Ayrıca sizleri prosedürlerle uğraştırmayarak direk çözüm odaklı olarak konulara yaklaşım sunan bir hizmet kalitesiyle karşılayacağız.

Danışmanlarımız hafta içi 09.00 ile 18.00 arasında (09.00 ile 15.00 Cumartesi) (pazar hariç) sorularınızı iletebilir veya e-posta ile sorularınızı sorup cevap alabilirsiniz.

Vitaminhani.com sitesi güvenilir mi?

Vitaminhani.com sitesi "Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi" (ETBİS) tarafından doğrulanmış bir sitedir.

ETBİS NEDİR? Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), başlıca e-ticaret aktörlerinin kayıt altına alınması ve e-ticaret verilerinin merkezi bir yerde toplanıp işlenerek istatistiksel bilgilere dönüştürülmesi amacıyla Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulmuş bir bilgi sistemidir.

ETBİS' ten bir sitenin doğrulanıp doğrulanmadığını nasıl öğrenebilirim?

https://www.eticaret.gov.tr/ sitesine girip KAYITLI SİTE SORGULA alanına aramak istediğiniz sitenin adını tam olarak yazıp sorgulama yapabilirsiniz?

Sitemizin ETBİS kayıt doğrulamasını görmek için

Ana Sayfa alt kısmında bulunan ETBİS karekodunu tıklayabilirsiniz.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap